2024-04-21

Rozrywka na żądanie: 4 usługi przesyłania strumieniowego, które warto subskrybować

Porównaliśmy platformy na żądanie i platformy do przesyłania strumieniowego, aby pomóc Ci podjąć decyzję, biorąc pod uwagę ich wyróżniające się programy i filmy, jakość przesyłania strumieniowego i stosunek jakości do ceny.

Amazon Prime

W przypadku subskrypcji za mniej niż 10 funtów miesięcznie możesz zrobić gorzej. Chociaż oferta wideo jest tutaj duża, łatwo zapomnieć, że pełna subskrypcja obejmuje bezpłatną dostawę następnego dnia, nieograniczoną muzykę (Prime Music), szeroką gamę książek i czasopism (Prime Reading), nieograniczone miejsce na zdjęcia (Prime Photo ) i 5 GB miejsca (Dysk). Dla wielu jest to oczywiste.

Studia Amazon rosły w siłę, oferując szeroką gamę oryginalnych hitów filmowych i programów. Biblioteka oferuje również satysfakcjonującą mieszankę nowych i kultowych klasyków.

W przeciwieństwie do innych usług przesyłania strumieniowego, innym pociągiem jest sport na żywo. W zeszłym sezonie pokazano kilka meczów Premier League, z potencjałem na więcej, ponieważ kibice są trzymani z dala od stadionów, a dostępne są również mecze ATP tenis i czwartkowe mecze NFL. Prime obsługuje wszystkie formaty, w tym 4K i HDR10, i jest dostępny na różnych urządzeniach.

Netflix

Ten, od którego wszystko się zaczęło. To, co kiedyś było pocztową usługą DVD, teraz jest gigantem strumieniowania rozrywki z własnym studiem filmowym, a nawet miejscem w języku wspólnotowym – Netflix i wyluzuj każdego?

W przypadku treści na żądanie trudno jest pokonać. Oferując bibliotekę tak dużą, że wiele z niej nie przejdzie nawet przez twoje osobiście wybrane algorytmy, jakość przesyłania strumieniowego jest fantastyczna, a dostępne opcje urządzenia oznaczają, że możesz odtwarzać ją na prawie wszystkim, w trybie offline dla tabletów i telefonów. Plan premium to nieco ponad 40zł  miesięcznie, z tańszymi opcjami za połowę ceny za pojedynczy strumień w standardowej rozdzielczości.

Disney +

Dorosły w tobie może szydzić, ale nie mówimy tutaj tylko o Myszce Miki. Lata sprytnego biznesu oznaczają, że Disney + to nie tylko dom dla kultowych kreskówek, ale także Marvela, Pixara i Gwiezdnych wojen. Jeśli chcesz zobaczyć wysoko oceniany spinoff Star Wars The Mandalorian, a także mieć dostęp do wszystkich powiązanych filmów, z prawdopodobnie najlepszym wszechstronnym wsparciem wizualnym i dźwiękowym (cztery strumienie 4k jednocześnie, HDR10, Atmos, Digital 5.1 i Dolby Vision) rozważ subskrypcję Disney +.

Apple TV +

Oczywiście Apple miał rozpocząć własną usługę przesyłania strumieniowego. Po podbiciu muzyki było tylko kwestią czasu, zanim doda wideo do swojego imperium rozrywki lifestyle’owej.

Chociaż są to wczesne dni, a oryginalna oferta jest niewielka, w ofercie wciąż jest kilka kuszących programów i filmów. Tom Hanks wojenny epos Greyhound, biograficzny biograf muzyczny Beastie Boys Story i The Morning Show (Steve Carell, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon) to ekskluzywne tytuły warte obejrzenia.

Apple TV + oferuje również szeroką gamę treści do kupienia i wypożyczenia, a na pewno tylko kwestia czasu, zanim oryginalna oferta zostanie ulepszona. Treści są dostępne na wszystkich urządzeniach Apple, a nowe urządzenia są objęte roczną subskrypcją.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.